خدمات

با یک تغییر کوچک، زندگی خود را بهتر کنید

چه خدماتی می توانید دریافت کنید؟

مشاوره فردی

مشاوره زوج

گروه درمانی

چه خدماتی می توانید دریافت کنید؟

مشاوره فردی

جلسه فردی روانشناسی یک فرآیند مشاوره‌ای است که در آن مشاور (روانشناس) با یک مشاوره‌گیرنده (مراجعه‌کننده) به صورت یک به یک در مورد مسائل روانشناختی، احساسات، تفکرات و رفتارهای او صحبت می‌کند. هدف این جلسات ارتقاء سلامت روانی مشاوره‌گیرنده، بهبود روابط، مدیریت استرس، حل مشکلات و ارتقاء کیفیت زندگی او است. مشاور با استفاده از تکنیک‌های مختلف روانشناسی، به مشاوره‌گیرنده کمک می‌کند تا بهترین راه‌حل‌ها را برای مواجهه با چالش‌ها و بهبود وضعیت روانی‌اجتماعی خود پیدا کند. جلسات فردی به صورت معمول به صورت مشخصی برنامه‌ریزی می‌شوند و زمان مشاوره و تعداد جلسات ممکن است بسته به نیازهای مشاوره‌گیرنده متغیر باشد.
مشاوره زوج

جلسه زوج درمانی روانشناسی یک فرآیند مشاوره‌ای است که در آن روانشناس با دو نفر از یک زوج به صورت گروهی یا یک به یک در مورد مسائل رابطه و مشکلات زناشویی آن‌ها صحبت می‌کند. هدف این جلسات ایجاد فضایی امن و حاکم بر احترام و صداقت بین زوجین است تا مشکلات روابطی و خانوادگی را شناسایی و بهبود بخشد. روانشناس با استفاده از تکنیک‌ها و مهارت‌های خاص، زوجین را در درک بهتر دیگر و ارتباط سازی مؤثر همراهی می‌کند. جلسات زوج درمانی به تعداد و زمان مشخصی برگزار می‌شوند و بسته به نوع و شدت مشکلات، ممکن است به چندین جلسه نیاز باشد. این جلسات برای رفع نیازها، مدیریت تعارضات و بهبود روابط درونزوجی، ارتباط و همکاری خانوادگی استفاده می‌شود.

گروه درمانی

جلسه گروه درمانی روانشناسی یک فرآیند مشاوره‌ای است که گروهی از افراد با مشکلات و نیازهای مشابه، تحت هدایت و راهبردی روانشناسی قرار می‌گیرند. هدف این جلسات ایجاد یک فضای امن و حمایت‌کننده برای اعضای گروه است تا بتوانند احساسات، تجربیات و مشکلات خود را با هم به اشتراک بگذارند و از تجربیات یکدیگر یاد بگیرند. روانشناس در این جلسات به عنوان رهنما و مشاور حاضر است تا اعضا را در تحلیل مشکلات، فهم بهتر خود و دیگران، و توانمندی‌های ارتباطی بهبود بخشد. جلسات گروهی ممکن است با استفاده از تمرین‌ها، نقش‌آفرینی‌ها و بحث‌ها به افزایش آگاهی از خود و ارتقاء مهارت‌های ارتباطی و اجتماعی کمک کند. تعداد و مدت زمان جلسات گروهی ممکن است متغیر باشد و به نیازها و هدف مشترک اعضا تطبیق داده می‌شود.

سوالات متداول

هدف از زوج درمانی پیش از ازدواج، آمادگی دو نفر برای ورود به زندگی مشترک است. این نوع درمان، به دو نفر کمک می‌کند تا با یکدیگر آشنا شوند، احتمال تعارضات آتی را کاهش دهند و به دیدگاه مشترکی نسبت به زندگی و روابطشان دست پیدا کنند.

برای گرفتن وقت مشاوره، می‌توانید با تماس تلفنی یا ارسال ایمیل یا مراجعه به صفحه اصلی و انتخاب روز و ساعت مشاوره را به صورت آنلاین از طریق وب‌سایت تعیین کنید.

درمان فردی شامل مشکلات متنوعی مانند اضطراب، افسردگی، بحران‌های زندگی، وسواس، مشکلات خانوادگی، طلاق، سوگ و مهارت‌های ارتباطی است. همچنین، افراد می‌توانند برای بهبود سلامت روان و مهاجرت خود از این نوع درمان بهره ببرند. درمان فردی با تمرکز بر نیازها و وضعیت شخصی افراد، بهبود روانی و رشد شخصی آنها را تسهیل می‌کند.

وقت مشاوره روانشناسی خود را رزرو کنید